Sander Pärn Saksamaal toimunud õnnetusest: arvatavasti ralli katkestatakse

 (1)
Pärn Saksamaal
Pärn SaksamaalFoto: Timo Anis

Saksamaa ralli kolmas võistluspäev lõppes traagiliselt, kui Historicu sarjas roolinud Hollandi juht ja kaardilugeja hukkusid, sest sõitsid ohtlikus hüppekohas vastu puud.

JWRC klassis sõitva Sander Pärna sõnul on võistlus praegu ajutiselt katkestatud ning kuulduste põhjal homme ei sõideta. "Eks siin käivad läbi igasugused jutud, kuid tundub küll nii olevat, et homme rallit ei toimu," ütles Pärn.

Eestlane ise konkreetse katse rajaprofiiliga polnud tutvunud, kuid tõdes, et viimast etappi oleks raskete ilmastikutingimuste tõttu olnud väga raske sõita. "Nähtavus on siin ikka üsna halb ja vihma sadas ka korralikult. Mul on väga hea meel, et ma ise suutsin auto vähemalt terveks jätta ja asfaldilt natuke kogemusi saada. Hea meel on ka selle üle, et JWRC klassis sai tänasega võistlus läbi, homme poleks mul niikuinii midagi olnud teha," lausus Pärn.

Pärn lõpetas võistluse kuuendal kohal ja tõdes, et see oli parim, milleks ta võimeline oli. "Olen asfaldil sõitnud ikka vähe ning oli teada, et viis meest on teistest kiiremad asfaldi peal. Võtsin põhimõtteliselt maksimumi," ütles Pärn.