Sander Pärn: Hispaania ralli avapäev õnnestus väga hästi


Sander Pärn – Ken Järveoja
Sander Pärn – Ken JärveojaFoto Timo Anis

Reedel sõideti 2013.a autoralli maailmameistrivõistluste Hispaania ralli avapäev. Kolme kiiruskatsega läbiti 60 km. Sander Pärn – Ken Järveoja näitasid avapäeval korralikku tempot ja hoiavad Junior WRC arvestuses pärast kolme kiiruskatset neljandat kohta.


Reedestel katsetel näitasid Pärn – Järveoja kahel korral viiendat ja korra kuuendat aega. Päeva lõpuks asetas see neid Junior WRC sarja arvestuses neljandale kohale. Kaotust liidritele J. Suarez – C. Carrerale on üks minut ja 31,1 sekundit.

„Üle pika aja õnnestus esimene võistluspäev väga hästi. Ise olen rahul, katsed olid nauditavad ja sõita oli mõnus. Võrreldes Saksamaa ja Prantsusmaa asfaldiralliga on areng toimunud. Seda kinnitab ka avapäeva järel meie hetke neljas positsioon,“ rääkis Pärn reede hilisõhtul servises.

Laupäeval jätkub Hispaania ralli juba täispika võistluspäevaga. Laupäeval on kavas kuus kiiruskatset. „Ees on ootamas umbes 170 katsekilomeetrit ja need ei saa olema lihtsad. Usun, et valges suudame veelgi kiiremini sõita,“ rääkis Pärn .