Ralf Aron jätkab karjääri Itaalia F4 sarjas


Ralf Aron poodiumi kõrgeimal astmel
Ralf Aron poodiumi kõrgeimal astmelFoto: Prema Powerteam

Möödunud aastal vormel-Renault 1.6 Põhja-Euroopa karikasarjas 2. koha saavutanud ja Eesti parimaks ringrajasõitjaks valitud Ralf Aron sõlmis lepingu väga eduka võistkonnaga Prema Powerteam osalemaks tänavu Itaalia vormel-4 meistrisarjas.

F4 autoga tegi Aron tutvust juba novembris, mil esines edukalt Adria Winter Trophy võistlusel, kus kahe võistlussõidu kokkuvõttes saavutas karikavõistlusel esikoha. Lisaks Itaalia meistrisarja etappidele on koos Prema Powerteam võistkonnaga kavas osaleda ka neljal Saksa F4 meistrisarja etapil.

"Olen väga põnevil ja õnnelik, et liitusin Prema perega," kommenteeris Aron. "Tegemist on sarja parima võistkonnaga ja usun kindlalt, et nii professionaalse ja maineka tiimiga koostöös suudame tänavu heidelda kõrgete kohtade nimel."

Prema Powerteam on üks edukamaid võistkondi, mis osaleb mitmes Euroopa vormelisarjas. Viimasel neljal aastal on näiteks Euroopa F3 meistritiitel võidetud just selle meeskonnai sõitjate poolt.

Itaalia F4 meistrisarjas on tänavu kavas 7 etappi ja igal etapil toimub kolm võistlussõitu. Sarja avaetapp sõidetakse 3. mail Vallelunga ringrajal.