Mulgi rallil on stardis kolm WRC-autot

 (1)
Mulgi rallil on stardis kolm WRC-autot
---

Nädalavahetusel toimuval SEB Mulgi rallil on stardinimekirjas tänavu juba mitmel korral Ford Focus WRC roolis kihutanud Georg Gross, lisaks valmistuvad Viljandi maakonna teedel WRC-autodel kihutama ka kaks Soome meeskonda.

Samuti on SEB Mulgi rallil, mis on ka Eesti meistrivõistluste eelviimaseks etapiks, stardis kogu meie paremik, välja arvatud Ott Tänak, kes sel nädalavahetusel osaleb Pirelli Star Driver konkurssi finaalis. Esimese numbri all startiva Georg Grossi järel lähevad rajale N-rühma meistritiitlit jahtivad Priit Saluri, Egon Kaur, Kert Uus ja Margus Murakas. Kokku on võistlusele registreerunud 79 rallipaari.

Võistlusele antakse start reedel, 18. septembri õhtul kell 17.20 Viljandi Keskväljakult ja sealsamas finišeerivad võistlejad laupäeval, 19. septembri õhtul kell 18.30. Kavas on kokku 10 kiiruskatset.

Pealtvaatajatele on võistlus tasuline, kahepäevapilet (käepael) kõigile kiiruskatsetele koos kavaga maksab 75.- krooni, igale kiiruskatsele eraldi on müügil 25.- kroonised piletid. Ralli kava ja käepaelu on võimalik osta Viljandis, Olerexi tanklast ja võistluskeskusest alates nädala keskpaigast.