Blancpain GT Asia sarjas startis Martin Rumbi Pro-Am #18 Audi R8 GT3 laupäevast võistlussõitu 11. kohalt, mis oli amatöörist meeskonnakaaslase Rick Yooni kvalifikatsioonitulemus.

Rump sai boksis vahetuse samuti 11. positsioonilt ning tõstis meeskonna üldarvestuses kaheksandaks. Pro/Am klassis tulemuseks neljas koht.

Pühapäevasele ehk sarja viimasele võistlussõidule startis eestlane vastavalt enda kvalifikatsioonitulemusele esireast teiselt positsioonilt. Tugevas vihmasajus haaras Rump juba esimeses kurvis liidriohjad. Järjest võistluse kiiremaid ringiaegu sõitnud, andis ta vahetuse Yoonile üle 15-sekundilise edumaaga jälitajate ees. Korealane tegi samuti tubli sõidu, loovutades vaid 2 kohta ning kindlustas KCMG/Champion võistkonnale kolmanda koha üldarvestuses ja esikoha klassis Pro/Am.

Hiina GT sarjas, kus Rump osales samuti GT3-klassi Audi R8 LMS autoga Kings-Linky meeskonnas, olid tulemused ühtmoodi rõõmustavad. Laupäevases sõidus sai eestlane amatöörsõitjalt Wang Liangilt vahetuse viiendalt positsioonilt ning tõusis neljandaks. Pühapäevases võistlussõidus sai Martin Wangilt boksipeatuses vahetuse neljandalt positsioonilt. Peagi haaras ta liidripositsiooni ning võitis üle 5-sekundilise edumaaga uusmeremaalase Chris van der Drifti ja belglase Dries Vanthoori ees.

Sellega on Martin Rumbi 2017 hooaeg läbi ja mees saab mõneks ajaks keskenduda õpingutele Manchesteri Ülikoolis.