Mänedžer: Märtin võib comebacki üritada

 (50)
Markko Märtin
Eesti Päevaleht

Markko Märtini mänedžer Paul Turner ütles täna Poola rallit vaadates, et ta ei imestuks, kui eestlane otsustaks lähiajal WRC sarjas comebacki teha.


„Markko on ikka sama inimene. Ma poleks väga üllatunud, kui ta otsustaks tagasi tulla, kuid see on tema enda otsustada," ütles Turner World Rally Radiole, vahendab Sponest.

Märtini seni viimaseks jäänud MM-sarja etapiks oli 2005. aasta Suurbritannia osavõistlus, kus tema Peugeot 307 WRC õnnetult teelt välja kaldus ning kõrvalistuja poolne külg sai nii palju kahjustada, et tema kõrval istunud kaardilugeja Michael Park sai raskelt vigastada ja suri hiljem haiglas.

Turner ütles, et Markko ja Beef olid ralliautos kui üks mees ning nad olid väga head sõbrad: „Võib-olla Markko lihtsalt tundis, et ta ei suuda enam üksi rallit sõita, sest nad olid Beefiga kui üks mees."

„Hiljuti testis Markko kolm päeva Fordi WRC autot ning alati pärast selliseid teste on Ford rallisid võitnud ning tundub, et ka see kord pole erand, sest Poola rallil tundub kõik niiviisi minevat. Ausaltöeldes olen ma üllatunud, et Malcolm Wilson (Ford tiimipealik) pole temale veel lepingut pakkunud."