Aronile (Prema Powerteam) järgesid teisel võistlussõidul tiimikaaslased Marcus Armstrong ja Guan Yu Zhou. Teine eestlane, Jüri Vips (Motopark) teenis kaheksanda koha punktid.

Kolmas sõit lõppes punase lipuga, sest Julian Hansesi väljasõidu järel rajale toodud turvaauto jäi kruusases turvaalas kinni. Sõidu võitis Nikita Troitski.

Aroni kolmanda sõidu kvalifikatsioon ebaõnnestus täielikult ning ta pidi alustama alles 17. kohalt, kust suutis tõusta vaid 14ndaks. Punktita jäi selles sõidus ka Vips, kelle start nurjus ja piirduda tuli 15. kohaga.

126,5 punkti kogunud Aron kaotab nüüd üldliider Armstrongile veel vaid 4,5 silmaga ja on Zhou (130) järel kolmas. Vips on 82 punktiga kuues, ent debütantide arvestuses hoiab Armstrongi järel teist kohta.