Estonian Autosport Junior Teami esindav Torn sai Rally di Roma Capitale kokkuvõttes 15. koha, kuid edestas ERC3 klassis teisele kohale jäänud tšehh Erik Caisi 24,2 sekundiga.

Viimasel päeval võitis ERC3 klassis kümnest kiiruskatsest üheksa prantslane Florian Bernardi, kes tõusis viiendalt kohalt poodiumile, jäädes lõpuks Tornile alla 32,5 sekundiga.

Teine ERC3 klassis võistelnud eestlane Gregor Jeets pidi karjääri esimese asfaldiralli katkestama tänasel esimesel katsel, olles eilse päeva lõpetanud kuuendana.

Torn elas ka ise üle kerge ehmatuse, lastes 10. katsel pikaks ühe kurvi finiši lähedal. Kokkupõrge seinaga lõhkus tema vasaktagumise ratta, kuid õnneks oli kohe tulemas ka hooldepaus, mille käigus tema Ford Fiesta R2 uuesti sõidukorda sai.

Ralli üldvõidu võttis itaallane Giandomenico Basso (Škoda Fabia R5), kes edetas kaasmaalast Simone Campedellit (Ford Fiesta R5 MK2) 23,3 sekundiga. Kolmandana mahtus poodiumile Andrea Crugnola (Škoda Fabia R5; +1.003), kellele omakorda vaid 2,7 sekundiga kaotas tehniliste reeglite rikkumise eest minutilise ajakaristuse saanud venelane Aleksei Lukjanuk (Citroen C3 R5).