Pärn/Järvoja olid kiireimad pooltel kiiruskatsetel, edu teisena lõpetanud Siim Plangi/Marek Sarapuu ees oli 1.04,8. Kolmas koht kuulus Ken Torn/Riivo Mesilale, kes kaotasid võitjatele 2.43,3. Kõik esikolmikusse pääsenud sõitsid klassis Noored 18.

Sarja kokkuvõttes tulid meistriks Plangi/Sarapuu, hõbe kuulub tänavu Martin Kangur/Silver Kütile, kes kahe väljasõidu tagajärjel lõpetasid Haapsalus alles üldarvestuse 11. kohal. Viimasel rallil võidu saanud Pärn/Järveoja olid hooaja kokkuvõttes kolmandad, hõbedast jäi puudu 2 punkti.

Klassis Noored 16 jõudis lõpuni üks ekipaaž, Kenneth Sepp/Raigo Mõlder.

Juunior 27 klassis võtsid võidu Timo Heiskonen/Andres Ots, teised olid David Sultanjants/Jaan Põldsepp ja kolmandad Simmo Arendi/Mart Ojaperv. Meistriks tulid Sultanjants-Põldsepp, Arendi/Ojaperve ja Heiskonen/Otsa ees.

Eraldi arvestus oli Haapsalus ka nn täiskasvanute kaheveoliste klassis, kus võitjaks tulid Marko Mättik/Toomas Tauk, teine koht kuulus Raido ja Reigo Laulikule ning kolmas koht Madis Enokile ja Lauri Ristolainenile.