Georg Gross võitis Kehala rallisprindil Ott Tänakut

 (6)
Georg Gross
Foto: Ilmar Saabas

Kehala ringil peetud Eesti rallisprindi meistrivõistluste viimasel etapil, Kehala rallisprindil jagati laupäeval selle hooaja viimased punktid ja selgusid tänavused meistrid.

Kokku startis hooaja viimasele võistlusele 37 ekipaaži. Kõige kiiremate aegade eest hoolitsesid neljaveoliste klassi esindajad.

Publikumagnetiks olid WRC autodel sõitvad Ott Tänak (Ford Focus WRC 03) ja Georg Gross (Ford Focus WRC 08). Esimese vooru võitis Gross, edestades Tänakut 1,4 sekundiga, teises voorus oli kiireim Tänak, Gross kaotas talle 2,2 sekundiga. Kolmandasse vooru Tänak ei startinud, põhjuseks auto hüdraulika probleemid. Gross võitis vooru ja ühtlasi ka etapi. Tänakule etapilt teine koht. Kolmas koht Kehala rallisprindilt kuulus Margus Murakale, kes saavutas voorudes vastavalt kaks korda kolmanda kolmanda koha ja kolmandas voorus oli tal võrdne aeg Raul Jeetsiga, kes etapil sai neljanda koha.

Eesti meistriks tulid Raul Jeets ja Andrus Toom, hõbedale Kaspar Koitla ja Andres Toom ning pronksile Roland Murakas ja Kalle Adler.