14 meeskonda ja 40 sõitjat võtsid osa 4 tunni sõidust. Üldarvestuse ja klassi X1 võitja oli Leedu võistkond “Brum Brum sport”. “Bauer Racing” oli parim klassis A3000+, samas kui teine Leedu võistkond “KAUKAS” võttis võidu Diesel autoed kategoorias. Klassis A3000 võitis “Helios Sport – Pirelli Keypoint”, klassis A2000 – “Autoklubas Alytaus Chemiya”.

Kohe peale kestvussõidu starti alustasid võistemist Kumho Challenge ja BMW 325. Kahe sõidu arvestuses oli BMW 325 klassi esikolmik Allan Tigane, Gabriel Dominic Sergo ja Sven Karuse. umho Challenge võidu klassis 1600 võttis Läti sõitja Kristaps Mietulis. Läti meistrivõistluste Challenge National klassis saavutas võidu esmakordselt Garijs Rožkalns.

Kokku 17 Baltic Touring car autot osales hooaja esimesel Balti meistrivõistluste etapil. Parima koha üldarvestuses saavutas Leedu pilot Dainius Matijošaitis oma äsja soetatud “Renault Megane Trophy” autoga.

Eestlaste lemmik Tonu Soomer võttis võidu klassis BTC2 ja teine eestlane Peter Peek võitis klassis BTC1. Martynas Griškas oli esimene klassis GTO.

Kiireimat ringiaega näitasid nädalavahetusel vormel scandicu sõitjad. Esikolmik selle klassis oli Antti Rammo, Raimo Kulli ja Tõnis Vanaselja.

Järgmine Balti meistrivõistluste ja 4 tunni sõidu etapp toimub Leedu ringrajal “Nemuno Žiedas” 6.-7. juunil.