Tugevama kuue masinaklassi sportlased läbisid 6,2 km endurokatset neli korda. Absoluutvõit ja E-2 klassi esikoht kuulus Priit Bienele RedMoto Racingust (41.35,2). Teine koht läks Martin Leokile (42.07,5; Sõmerpalu MK) ja kolmas lätlasele Ivo Šteinbergsile.

E-1 klassis läks võit Sõmerpalu Motoklubisse, kui esikoha teenis Veiko Rääts (44.29,7), teine oli Tõnu Kallast (45.41,6; Paikuse MK) ja kolmas lätlane Gints Filipsons.

E-3 klassis võttis napi võidu RedMoto Racingu klubisse kuuluv Toomas Triisa (44.23,0) edestades Elary Talu (44.27,0; Sõmerpalu MK) nelja sekundiga.

Seenior 40+ parim oli Jarko Metsis (49.50,1; RedMoto Racing), talle järgnesid Egon Üpraus (51.22,8; Spordiklubi Stingray) ja Toivo Nikopensius (51.33,1; Paikuse MK).

Harrastajate klassis võitis Andres Kukk (49.51,5; RedMoto Racing). Teiseks tuli Timo Hermlin (50.13,9; Sõmerpalu MK) ja kolmandaks Rene Jerbach (50.23,8; RedMoto Racing).

Juunioride seas võitis soomlane Joel Kolehmainen (49.21,0), kes võitis suveräänselt kõik neli kiiruskatset ning edestas kindlalt Mirko Raupi (55.16,8; Sõmerpalu MK) ja Jürto Brauerit (57.42,1; Tartu EK).

Ülejäänud viies masinaklassis osalejad läbisid veidi lihtsamat 6 km endurokatset kolm korda. Veteranid 50+ klassis võidutses Andrus Allikvee (34.01,5; Aave SK), teine oli Madis Pool (35.28,3; Pärnu MC) ja kolmas soomlane Reijo Kivelä (36.54,0).

Kõige osalejaterohkem klass oli Algajad, kus võistles 30 motosportlast. Esikoha teenis Ain-Gustav Bartels (32.42,4; RedMoto Racing), kes edestas kümne sekundiga Kristjan Kuill’i (32.54,2; Motodepoo Team Green). Kolmandaks tuli Helvis Trääder (33.14,3; RedMoto Racing).

Hooaeg jätkub 5. mail superenduro Eesti karikavõistluste teise etapiga Tartus ja 6.-7. mail Eesti enduro meistrivõistluste avaetapiga Võrtsjärvel.