Egon Kaur tõusis Tallinna ralli võiduga meistrivõistluste liidriks


Egon Kaur / Erik Lepikson, autoralli
---

Laupäeval lõppenud autoralli Eesti meistrivõistluste teise etapi, Tallinnaralli võiduga nii absoluutarvestuses, kui N-rühmas tõusid Egon Kaur ja ErikLepikson oma klassi liidriks meistrivõistluste arvestuses.

Kaur-Lepiksonil on punkte 27, teisel kohal on N-rühmas Margus Remmak, kes Tallinna rallil sõitis koos Olaf Suuderiga, punkte on neil 22. Kolmandal kohal on avaetapi võitnud Ott Tänak ja Kuldar Sikk, kellel on 15 punkti.

Absoluutarvestuses tõusid Kaur ja Lepikson samuti liidriks, olles kogunud 120 punkti. Remmak-Suuderil on punkte 110 ja Georg Grossil ja Kristo Kraagil 104 punkti.

TULEMUSED

Kaheveoliste klassis A7 on peale kahte etappi liider Tallinnas teisena lõpetanud Martin Kangur koos Silver Kütiga, punkte on neil 27, Tallinna ralli katsevõiduga tõusid teisele kohale Siim Plangi ja Marek Sarapuu, kellel on punkte 23, kolmas koht kuulub Karl Kruudale ja Martin Järveojale, kes olid Tallinnas klassi kolmandad, punkte on neil 20.

A6 ja N3 ühises arvestuses on liidrid Kristo Subi ja Teele Sepp, E-rühma liidritena jätkavad teist etappi järjest kiireimad olnud Einar Laipaik ja Siimo Suvemaa.