99 soolosõitja hulgas oli edukaim eestlane võistluse absoluutarvestuses kuuenda kohaga lõpetanud Timmo Mõts, kes sai E2 klassis lätlaste Ivo Steinbergsi ja Ugis Klimonsi järel kolmanda koha. Võistluse võitiski endine Läti krossiäss Steinbergs, kellele järgnesid E1 klassi parim Edgars Silinš ja Klimons. Ülejäänud eestlastest olid Toivo Nikopensius Seeniorites teine, Riho Keerme E2 neljas, esimesel ringil pöidlaluu murdnud Allar Keerme E1-s neljas, Argo Keerme E3 neljas, Aivo Rabbi Seeniorites neljas, Endrik Raal E1-s viies, Jarmo Lehiste E3 viies, Jüri Koger Enduro klassis viies, Madis Pool Veteranides kuues ja Oliver Toomela C-klassis 10.

Quadracerite ja ATV-d ühissõidus võtsid ATV-de kuni 750cc masinaklassis kaksikvõidu Kalev Kõivsaar ja Lennart Kiivit, üle 750cc ATV-del oli Tanel Veerpalu kolmas.

Klubide arvestuses sai lätlaste Motosports RT I ja Moto AZ I meeskondade järel kolmanda koha Paikuse motoklubi koosseisus Nikopensius, Raal, Lehiste, Koger ja Toomela. Jõhvi motoklubi, kus sõitsid kõik Keerme pere noored sõitjad, oli viies.

Balti kestvuskrossi meistrivõistlused jätkuvad koos Leedu tiitlivõistluste avaetapiga 25. aprillil Biržais. Enne seda sõidetakse aga 19. aprillil Pärnu lähistel asuvas Potsepa karjääris Eesti meistrivõistluste teine etapp.