DELFI VIDEO: Siim Plangi järgmise hooaja plaanidest: Bingo loto peavõidust ei pruugi piisata

 (5)

49. Saaremaa ralli võitja Siim Plangi tõdes poodiumitseremoonia järgselt Delfile ja Eesti Päevalehele, et Euro või Viking Loto jackpoti võit aitaks tulevikuplaanide realiseerimisele tublisti kaasa. Bingo Lotost võib ambitsioonide täitmiseks isegi väheks jääda.

"Iga kolmapäev mängin. Isegi mitme piletiga," muigas 2015. aasta Eesti meister, kellele koduse sarja üldvõit enam pinget ei paku. "Bingo Loto peavõit saaks aasta või vähemaga juba otsa. Euro Lotost või Vikingust peaks piisama kauemaks või isegi mõneks uhkemaks sarjaks."

Nali naljaks. Tegelikult mõtleb Plangi tõsiselt mõne piiritaguse sarjaga liituda, kuid plaane veel kõvahäälselt välja hüüda ei julge. "Väikesed plaanid on. Kõigil on, aga Eesti rallimeestel kipuvadki need ainult plaanideks jääma. Seeõttu ei hakka kõva häälega välja karjuma ja hurraatama. Kuni asjad kindlust ei saa, olen järgmise aasta suhtes tagasihoidlik," ütles Plangi.

Saaremaa võidust rääkides rõõmustas Plangi, et tal nüüd ka see karikas auhinnakapis on. "Salamisi võidumõtetega me starti tulime, sest Saaremaa ralli võit oli veel riiulist puudu. Meistritiitel oli, päris palju teisi rallivõite ka, aga iga rallimehe unistust ehk Saaremaa ralli trofeed veel mitte."

Vaata pikemat intervjuud Siim Plangiga videost!