DELFI VIDEO: Kevin Korjus: tulemas on minu senise karjääri tähtsaim hooaeg!

 (7)
DELFI VIDEO: Kevin Korjus: tulemas on minu senise karjääri tähtsaim hooaeg!
Foto: Vallo Kruuser, Eesti Ekspress

Kevin Korjus ning Lotus F1 tiim, kelle koosseisu Eesti vormelilootus nüüd läbi iRace programmi kuulub, tutvustasid Tallinnas peetud pressikonverentsil edasisi plaane ning avaldasid lootust, et peagi sõidab eestlane vormeli kuninglikus sarjas.

Lotus F1 meeskonnal on Korjuse suhtes suured lootused. Läbi iRace'i programmi tiimi viie parima noorsõitja sekka kaasatud Korjuselt oodatakse tuleval aastal vormel-Renault 3.5 võitu. "See hooaeg on tähtsam hooaeg seni mu karjääris. Kindlasti on see ka kõige oodatum, võib minna väga hästi, võib minna väga halvasti. Kuid olen kindel, et me tiim on tugev see aasta."

iRace programm toob Korjuse lähemale vormel-1'le ning ongi välja töötatud mõttega noortele sõitjatele sarja telgitaguseid näidata, neid pilootidega kokku viia ning anda võimalus saada sarja pääsuks vajalikke kogemusi. "Käin jõusaalis iga päev Lotus F1'e tehases. Nemad omavad Gravity Sport Managementi, mis on minu peasponsor ja tänu kellele sain eelmine aasta osaleda ka rookie (noorte F1 testprogrammis - toim.) F1 testitel ja üldse see aasta võistelda."

Korjus sai möödunud vormel-1 hooaja lõpus Abu-Dhabis toimunud noorte testsõidul. Samas programmis aitab Lotus F1 meeskond eestlasel ka tuleval hooajal kaasa lüüa.

Vaata, mida räägib Korjus oma senistest tegemistest ja tulevasest hooajast: