DELFI ROOTSI RALLIL: Oleg Gross: Ott on ikka väga head tempot näidanud


Rootsi ralli hooldusala pildid
Oleg Gross (vasakpoolne) M-Spordi hooldusalas.Mobiilifoto: Gunnar Leheste

Rootsi rallil viibib alates eilsest ka Ott Tänaku suurtoetaja Oleg Gross, kes rääkis, et teda saarlase hea hoog imestama ei pane.

"Mina ei imesta midagi. Ma olen Otti kogu aeg uskunud. Ega ma muidu teda toetanud ei oleks. Sõit on praegu stabiilne. Selge see, et eks neil kaardilugeja Raigoga kokku sõitmine on täiesti toores. Teised on siin juba vanad hundid. Selle kohta on tulemus väga hea. Peaasi, et ta hoiaks sama tempot. Kui läheb paremini, on hästi. Kui ta selles tempos lõpetaks, oleks ka väga hästi," rääkis Gross Delfile pärast 11. kiiruskatset, kui Tänak hoidis viiendat kohta.

Tänak jäi hetkel, mil sõidetud oli 13 kiiruskatset, alla vaid kahele Volkswageni piloodile, Jari-Matti Latvalale ja Andreas Mikkelsenile, Citroeni roolis Mads Östbergile ning M-Spordi esinumbrile Mikko Hirvonenile.

"Fordidest oli ta eile päeva lõpuks kõige kiirem. Volkarite vastu selgelt ei saa, need on vaieldamatult paremad autod. Ott on ikka väga head tempot näidanud, arvestades, et ta oli aasta aega eemal. Seda ei tohi ära unustada! Teised on soojad, tema tuli praegu külmalt peale."