auto24 Rally Estonia kutsub taas kõiki avatud pressikonverentsile

 (4)
Auto24 Rally Estonia pressikonverents, urmo aava
Auto24 Rally Estonia pressikonverents, urmo aavaFoto: Ilmar Saabas

Kas sa tahad ise küsida rallisõitjate käest, kuidas nad on valmis Baltikumi suurimaks autospordisündmuseks, tänavuseks auto24 Rally Estoniaks? Kas sa tahad teha sõitjatega koos pilti ja saada neilt autogramm kas fännisärgile või auto24 Rally Estonia ametlikule publikukavale, mis on juulikuu ajakirja Sport vahel?

Tahad teada, kes on auto24 Rally Estonia meelelahutusporgrammi tähed. Kui jah, siis oled oodatud 7. juulil kell 13 Laagri Citroeni salongi Tallinnas, kus toimub auto24 Rally Estonia teine rallieelne pressikonverents, mis on avatud kõigile, kes vähegi tulla soovivad. See on unikaalne võimalus tulla ja vaadata, kuidas sünnivad uudised ja olla ise samuti osa selles. Meedia, fännid, sõbrad, toetajad, sõitjad ja niisama huvilised, kõik on oodatud!

Avatud pressikonverentsil istuvad laua taga ja vastavad küsimustele sõitjad: Ralfs Sirmacis, Läti - Skoda Fabia R5 (FIA ERC sarja hetke kolmas koht), Raul Jeets - Skoda Fabia R5, Siim Plangi - Mitsubishi Lancer EVO X, Egon Kaur - Mitsubishi Lancer EVO 9 ja Gustav Kruuda - Ford Fiesta R2T.

Seotud lood:

Korraldusmeeskonna poolt on laua taga Urmo Aava ning ametlikest rallikontsertidest räägib Sten-Erik Jantson.

7. juulil kell 13 Laagris Citroeni salongis, aadressiga Jälgimäe tee 1 toimuval auto24 Rally Estonia avatud pressikonverentsil saab esimestena osta ralli trükisooja publikukava, mis on juulikuu ajakirja Sport vahel. Samuti on kohapeal müügil fännitooted ja rallipassid.