Austraalias sõidu võitnud ja poodiumil lõpetanud Erki Kahro: tuli meelde, mille nimel ma iga päev rügan!


Austraalias sõidu võitnud ja poodiumil lõpetanud Erki Kahro: tuli meelde, mille nimel ma iga päev rügan!
Foto: Facebook/@erkikahroofficial

2013. aastal Eestit Rahvuste krossil esindanud Erki Kahro sai möödunud nädalavahetusel Austraalia motokrossi meistrivõistluste teisel etapil Wonthaggis MX1 klassis kolmanda koha.

"Milline suurepärane päev! Olin sõitudes esimene ja kuues ning kokkuvõttes kolmas. Teine sõit läks kukkumise nahka ning pidin hakkama tagant tulema, mis polnud kerge, sest kõik sõitsid ühte trajektoori pidi. Kuuendast kohast siiski piisas, et kokkuvõttes poodiumile jõuda," rääkis Kahro oma Facebooki lehel.

"Esimese sõidu võit oli lihtsalt ebareaalne. Tunne, mille sarnast pole olemas. See tuletas mulle meelde, mille nimel ma iga päev rasket tööd teen!"

Etapi võitis Luke Clout 64 punktiga, teine oli Kahroga võrdselt punkte kogunud Hayden Mellross (60). Kokku oli MX1 klassis osalejaid 41.

Esimese sõidu võitis Kahro 8,856 sekundiga Clouti ja 14,6 sekundiga Mellrossi ees. Teise sõidu võitis avasõidus katkestanud ja kokkuvõttes 12. kohale kohale platseerunud Todd Waters, Clout oli teine ja Mellross kolmas.

Austraalia meistrivõistluste üldarvestuses hoiab Kahro, kes peaks kängurumaal kaasa tegema veel ühe etapi, 60 punktiga 10. kohta.