DELFI VIDEO: Epeenaised: me oleme ühtsed, kuid samas konkurendid


Eesti epeenaiskonna liikmed räägivad kaks nädalat enne hooaja algust muredest, rõõmudest ja sellest, kas naiskond on ühtne, kui tähtsad on edetabelipunktid ning milline võimalus on pääseda Rio de Janeiro olümpiale.

Eesti vehklejaist maailma edetabelis kõrgeimat kohta hoidev Erika Kirpu andis mõista, et soovib enda praegust positsiooni hoida: "See 11. koht, mis mul on, on väga hea koht, sest siis ei pea esimesel päeval [alagrupiturniiridel] vehklema. Olen sellega juba harjunud ja seega on eesmärk ka sinna püsima jääda."

Kuivõrd raske on maailmakarikavõistlustel ühthästi võistelda nii individuaalselt kui võistkondlikult? "Üritan ikkagi prioriteedid püstitada. Prioriteet on hetkel naiskonnavõistlus. Sellega tahaks pääseda olümpiale - see on natukene lihtsam minu arvates kui individuaalselt. Minu arvamus on see, et kõik jõud tuleks visata sinna võistkonnavõistlusele," lisas Kirpu.

Vaata Delfi videost, mida lisaks Kirpule rääkisid veel Nelli Paju, Kristina Kuusk, Katrina Lehis, Julia Beljajeva ja Irina Embrich.