Interist laenul olev Andrea Pinamonti avas viiendal minutil mänguskoori, avapoolaja keskel kasvatas Kristjan Asllani külaliste eduseisu kaheväravaliseks.

Interi tagasitulek algas 40. minutil, kui Simone Romagnoli lõi õnnetu omavärava. Avapoolaja lõpuminutil suutis Lautaro Martinez viigistada.

Martinez jõudis teistkordselt sihile 64. minutil, lõppseisu 4:2 vormistas Alexis Sanchez viimasel minutil.

Võit tõstis Interi kaks vooru enne hooaja lõppu 78 punktiga liidriks. Ühe mängu vähem pidanud AC Milanil, kes kohtub pühapäeval võõrsil Veronaga, on 77 punkti. Kolmas on Napoli (70) ja neljas Juventus (69).

Viimastes voorudes jääb Interil veel mängida Cagliari ja Sampdoriaga, AC Milan kohtub Atalanta ja Sassuologa.