Esimese veerandaja võitis Kalev/Cramo 16:11, poolajaks oli Kalev ees 34:17. Teisel poolajal suurendasid võõrustajad edu veelgi.

Pärnu poolelt jäi säärelihase vigastuse tõttu esimesest mängust eemale nende kapten Mihkel Kirves, teise ääremängija Troy Barniese hooaeg on põlvetrauma tõttu ilmselt läbi.

Kalev/Cramo resultatiivseimad olid Kristjan Kitsing, Kregor Hermet ja Ojars Šilins 13 punktiga. Pärnu kasuks viskas Siim-Markus Post 11 punkti, ülejäänud pallurid kahekohalise punktiarvuni ei küündinud. Pärnu tabas väljakult viskeid vaid 28 protsendiga (64-st 18).

Mäng täispikkuses:

Kolme võiduni peetava seeria teine mäng peetakse teisipäeval Pärnus.

Teise poolfinaalseeria esimene mäng TalTech/Optibeti ja Tartu Ülikool Maks&Mooritsa vahel on kavas pühapäeval. TalTechi spordihoones peetav kohtumine algab kell 17.