Meie kodupubliku ees peetava King of Kings (KOK) juubelisündmuse põhimatšiks saab olema norraka Simon Santana ja Eesti võitluskunsti tähe Markko Moisari vaheline duell, millega pannakse mängu Euroopa BantamWeight tšempionivöö.

Kodupubliku ette astub veel teinegi meie esivõitleja, Ott Remmer, et välja võidelda KOKi kergekaalu tšempionivöö Mindaugas Narauskaselt. Võistlustulle lähevad veel Eesti võitlusspordi esinaised, Astrid Johanna Grents ja Sigrid Kapanen.

KOK/IBF turundusjuht Paulina K. rääkis, et King of Kings üritusi Tallinnas on korraldatud juba üle kümne aasta ja siin on alati väga eriline atmosfäär. “Oleme saanud ajaga tuntumaks võitluskunstide sündmuseks Tallinnas, seda koos tugevate ja tuntud Eesti võitlejate ning suure hulga fännidega,” sõnas ta.

Kaks kõige huvitavamat vastasseisu saavad korraldajate sõnul olema heitlused Euroopa tšempionivöö nimel. “Ma hindaksin Santana vs Moisar võitlust 50/50 võimalusega. Moisaril on minevikus üks kaotus Santana vastu ning seekord on võimalus võtta revanš. Laskem parimatest parimatel võita,” rääkis Paulina K.

King of Kings (KOK) toimub 7. mail Tallinnas Tondiraba jäähallis.