Falkenberg ja Mätas võitsid kaheksast alagrupimängust neli ja kaotasid samuti neli. A-alagrupi võitis Ungari 6 võiduga, järgnesid Rootsi ja Itaalia 5, Lõuna-Korea ja Eesti 4 ning Šveits, Šotimaa, Soome ja Jaapan 3 võiduga. B-alagrupis kogus Norra parimana 7, Läti 5, USA, Slovakkia, Saksamaa ja Taani 4, Kanada ja Tšehhimaa 3 ning Türgi kaks võitu. Veerandfinaalides lähevad vastakuti Rootsi - USA ja Itaalia - Läti, paaride võitjad kohtuvad poolfinaalides omakorda Norra ja Ungariga.

Signe Falkenbergi hinnangul võib turniiriga kokkuvõttes rahule jääda. "Võitsime pooled mängudest ning olime väga tasavägises alagrupis edasipääsule lähedal. Kui oleksime eile suutnud Ungarist jagu saada, siis olnuks koht veerandfinaalis ja kuue parema hulgas tagatud. Sellele vaatamata võime oma esitustega rahule jääda," tõdes ta.

"Oli igati tubli nädal. Taseme poolest ületasime ennast, kuid stabiilsusest jäi veidi puudu. Nädala jooksul arenes Eesti võistkond kõige enam: võime julgelt öelda, et turniiri alustas ja lõpetas kaks täiesti erinevat võistkonda. Olime edasipääsule erakordselt lähedal - eilses mängus Ungariga maksis üks mänguvoor meile lõpuks nii edasipääsu kui alagrupi esikoha," lisas võistkonna treener Harri Lill.