Koduväljakul avamängu 2:0 võitnud Liverpool ei saanud korduskohtumises oma mängu kohe käima ning avapoolaega valitses täielikult Villarreal.

Hispaanlased asusid koduväljakul juba kolmandal minutil Boulaye Dia tabamusest juhtima. 41. minutil viis Francis Coquelin Villarreali juba 2:0 juhtima ning kahe kohtumise koondtulemusena oli seis viigis 2:2.

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp suutis teiseks poolajaks oma hoolealused aga õige häälestusega väljakule saata ning edukaks osutus ka vahetus, millega võeti puhkama Diogo Jota ja toodi väljakule Luis Diaz.

Teisel poolajal lõi Liverpool kolm vastuseta väravat. 62. minutil tegi skoori Fabinho, 67. minutil oli täpne Diaz ning 74. minutil vormistas lõppseisu Sadio Mane.

Lõpuks lõpetas Villarreal kohtumise vähemuses, kuna 86. minutil teenis teise kollase kaardi Etienne Capoue.

Tänavune Meistrite liiga finaal peetakse 28. mail Pariisis. Teise finalisti selgitavad Manchester City ja Madridi Real. Avamängu võitis ManCity koduväljakul 4:3.