Ukrainlaste väravad viskasid Igor Merežko (1+2), Mõhhailo Simtšuk (2+1), Oleksander Peresunko (2+1), Vitali Ljalka (1+1), Vadõm Mazur (1+1) ja Jevgen Fadjejev (1+1).

Kõik Eesti koondise 18 pealeviset langesid Ukraina koondise väravavahi Dmõtro Kurbõtski saagiks. Kahel esimesel kolmandikul Eesti meeskonna väravat kaitsnud Villem-Henrik Koitmaa tõrjus 22 ning viimaseks perioodiks jääle tulnud MM-i debütant Henrik Virro 8 vastaste üritust.

Eesti sai turniiril viiest mängust ühe võidu, laupäeval oldi 4:2 üle Serbiast. See matš otsustas ka teise divisjoni langeja, sest Serbia ei suutnud teenida ühtegi punkti.

Turniiri võitis Poola, kes kogus nelja mänguga 11 punkti. Poola tõuseb järgmiseks aastaks A-gruppi ehk maailma 24 parema sekka.

Teise koha sai B-grupi turniiril üheksa punktiga Jaapan, kolmas oli seitsme punktiga Ukraina ja neljas kolme punktiga Eesti.