Esimest korda nähti servimurret kohtumise neljandas geimis, kui Kanepi jäi 1:3 kaotusseisu. Kuigi eestlannal õnnestus kohe järgmises geimis samaga vastata, siis Pegula suutis Kanepi pallingu ka kaheksandas geimis murda, lüües esimese seti 6:3 lukku.

Teises setis haaras Pegula kahe servimurde toel kiirelt 4:1 eduseisu. Kanepi võitis seejärel küll kaks geimi järjest, aga matši lõpp kuulus jällegi ammeriklannale. kes kohtub kolmandas ringis kanadalanna Bianca Andreescuga.

Kanepi sai kirja kaks ässa ja kaks topeltviga, Pegula vastavad numbrid olid kaks ja kolm. Neljast murdevõimalusest realiseeris Kanepi pooled. Pegula jättis kuuest murdepallist kasutamata vaid ühe.

Kanepi ja ameeriklanna kohtumine on kavas Arantxa Sanchezi väljaku teise kohtumisena, mis ei alga enne kella 13.30 Eesti aja järgi. Eeldatavasti pääseb Kanepi platsile 13.30 - 14.00 vahel.

Läbi kvalifikatsiooni põhiturniirile murdnud Kanepi alistas avaringis Linda Fruhvirtova (WTA 205.) 6:3, 6:4. Pegula sai avaringis Camila Giorgist (WTA 31.) jagu 7:5, 2:6, 7:5.

Kanepi ja Pegula kohtuvad omavahel esmakordselt.

Vastasseisu võitja kohtub kaheksandikfinaalis kas kanadalanna Bianca Andreescu (WTA 111.) või ameeriklanna Danielle Rose Collinsiga (WTA 8.).