Kalju alistas võõrsil 1:0 Pärnu Vapruse. Kohtumise ainsa värava lõi Kaspar Paur 68. minutil penaltist. Ka avapoolajal teenis Kalju penalti, aga pärnakate väravavaht Hendrik Vainu tõrjus Igor Subbotini löögi.

Päeva teises mängus sai tiitlikaitsja FCI Levadia kodus 6:0 jagu Narva Transist. Levadia lõi mõlemal poolajal kolm väravat. Levadia eest said jala valgeks Liliu, Zakaria Beglarišvili, Maximiliano Ugge, Bogdan Vaštšuk, Frank Liivak ja Artjom Komlov.

Levadia vähendas vahe ühe mängu vähem pidanud Floraga kahe punkti peale. Kalju jääb omakorda kahe silmaga Levadiast maha.

Viis kohtumist järjest kaotanud Trans jätkab kuuendal real ja seitsmenda järjestikuse kaotuse saanud Vaprus üheksandal kohal.