Eesti alustas kohtumist teravalt. Teisel minutis avas väravaarve Vadim Vasjonkin, neli minutit hiljem kasvatas eduseisu Daniil Kulintsev. Kõigest 16 sekundit hiljem viskas Mirko Djumic aga ühe värava tagasi.

Teise perioodi keskel taastas Robert Rooba eestlaste kaheväravalise eduseisu. Kolmanda perioodi alguses tegi Kevin Parras seisuks 4:1. Mirko Djumic viskas kolm minutit enne normaalaja lõppu ühe värava tagasi, aga enamat Serbia enam ei suutnud.

Eesti teenis kahe kaotuse kõrvale esimese võidu. Serbia kaotas kõik neli kohtumist ning lõpetas turniiri viimasel kohal. Seega langevad sebrlased järgmiseks aastaks II divisjoni A-gruppi. MM-i juhib Jaapan üheksa punktiga. Poolal on koos kaheksa, Ukrainal neli silma ja Eestil tänu tänasele võidule kolm punkti. Serbia punktiarvet ei avanudki.

Turniiri võitja tõuseb järgmiseks aastaks I divisjoni A-gruppi. Eesti mängib pühapäeval viimase kohtumise Ukrainaga.