Bayern alistas kodusaalis Barcelona 59:52. Saksamaa klubi ülekaal oli suurem kui lõppskoor näitab, kolm ja pool minutit enne lõppu oli Bayerni edu 18 punkti.

Barcelona peatreener Šarunas Jasikevicius avaldas pressikonverentsil imestust, kuidas tema hoolealused saavad nii ebastabiilsed olla. Barcelona on seeriat kahel korral juhtima läinud, aga teises ja neljandas mängus polnud neil Bayerni vastu võimalustki.

"Suurema osa mängust oli väljakul vaid üks võistkond. Öelda, et tunnen häbi, kuidas ma mängijad ette valmistasin, on liiga vähe. Väga raske on aru saada, kuidas see tiim võib 48 tunni jooksul nii palju muutuda. Suurepärast korvpalli näidanud võistkond muutus tundmatuseni," rääkis Jasikevicius.

Bayerni kasuks viskas 12 punkti Nick Weiler-Babb. Barcelona resultatiivseim oli samuti 12 punktiga Alex Abrines.

Seeria viies mäng peetakse teisipäeval Barcelonas. Paari võitja läheb Belgradis peetaval finaalturniiril kokku Madridi Realiga.

Monaco oli koduväljakul 78:77 üle Piraeuse Olympiacosest. Võidukorvi tabas Dwayne Bacon 53 sekundit enne lõppu.

Monaco resultatiivseim oligi Bacon 21 punktiga, Mike Jamesi arvele jäi 18 punkti. Olympiacose kasuks viskas Kostas Sloukas 19 punkti. Viimasel sekundil oli Sloukasel võimalik omadele edasipääs kindlustada, aga tema kolmepunktivise sisse ei läinud.

Selle paari viies mäng toimub kolmapäeval Kreekas. Finaalturniiril ootab võitjat ees tiitlikaitsja Istanbuli Anadolu Efes.