Kolmapäeval peetud avamängus võttis Pärnu Sadam 75:64 võidu. Pärnakate edu võti peitus Rapla liidri Jason Martini mängu halvamises.

Tänases kohtumises aga Rapla leegionäride pidurdamisega hakkama ei saadud ning sotid tehti pealtnäha selgeks juba esimese veerandajaga, mille Pärnu kaotas 29:7. Kuigi külalised suutsid ennast mängu tagasi rabeleda ja viimase veerandaja alguses haarati korraks veel ka 57:56 eduseis, siis lõpuks võttis Rapla ikkagi kindla 80:67 võidu.

Üleplatsimeheks kerkis Rapla ääremängija Darryl Tucker, kes viskas 33 punkti ja noppis 14 lauapalli. Kaksikduubliga sai hakkama ka 18 silma ja 12 lauapalli kogunud Demajeo Wiggins. Kokku jäi Rapla leegionäride arvele koguni 67 punkti.

Kaotajate resultatiivseim oli Alterique Gilbert 15 silmaga. Andris Misters lisas 13 punkti.