Inter kaotas kolmapäeval võõrsil 1:2 Bolognale. Külalised asusid Ivan Perišici väravast kolmandal minutil küll juhtima, kuid Marko Arnautovic viigistas 28. minutil seisu.

Otsustavad sündmused leidsid aset aga 81. minutil, kui Interil oli oma värava lähistelt kasutada küljeaut. Pall suunati väravavahile Ionut Radule, kes lõi aga mänguvahendist mööda. Nii jõudis pallini Nicola Sansone, kes selle ka kindlalt väravasse lõi.
24-aastane rumeenlane Ionut Radu seisis Itaalia kõrgliigas sel hooajal alles esimest korda Interi väravas. Seni on seda alati teinud kogenud sloveen Samir Handanovič. Lõpuvile kõlades kaitsesid Interi mängijad Radut kaamerate vaatevälja eest.
Kuna AC Milan alistas 34. voorus koduväljakul AS Roma 3:1, siis kerkis AC Milan ka tabeliliidriks.