Barcelona alistas oma seeria kolmandas mängus võõrsil Müncheni Bayerni 75:66. Esimese poolaja võitis Barcelona koguni 49:31.

Külaliste resultatiivseim oli 25 punktiga Nikola Mirotic, 12 punkti jäi Rolands Šmitsi arvele. Bayerni kasuks viskas Vladimir Lucic 17 punkti.

Olympiacos oli võõrsil samuti teel kindla võidu poole, aga lõpuks oldi Monacost üle vaid 87:83

Esimese veerandi järel oli 23:19 ees Monaco, 20 minuti järel juhtis aga Olympiacos 45:41. Neljanda veerandi alguses kärises Olympiacose edu 15 punkti peale (73:58).

Monaco alustas marulist tagasitulekut ja poolteist minutit enne lõppu viis Paris Lee kolmene võõrustajad 80:79 ette. Pärast seda pääsesid Olympiacose mängijad vabaviskejoonele, Monaco rünnakud aga ebaõnnestusid. Thomas Walkup tabas võtmehetkedel neli vabaviset ja Sasha Vezenkov kaks.

Kostas Sloukas viskas Olympiacose kasuks 21 punkti, Vezenkov lisas 17 punkti ja 9 lauapalli. Monaco kasuks tõi Dwayne Bacon 23 punkti, väljakult üheksast viskest vaid ühe tabanud Mike Jamesi arvele jäi 13 punkti ja 8 korvisöötu

Nende seeriate neljandad mängud peetakse reedel. Neljapäeval kohtuvad Istanbulis sealne Anadolu Efes ja Milano Olimpia, Efesil on 2:1 eduseis. Seni on ainsana pääsu poolfinaali kindlustanud Madridi Real, kes alistas 3:0 Tel Avivi Maccabi.