Euroopa meistrivõistluste esimene etapp toimub Itaalias Otranto linnas, kus on oodata sportlikku ja tehnilist rada. Kolm võistlussõitu Ski Ladies GP1 kategoorias toimuvad laupäeval kell 12.45 ning pühapäeval kell 11.00 ja 17.15 Eesti aja järgi. Info otseülekande kohta leiab Jasmiin Ypraus #64 Facebooki lehelt. Euroopa MV järgmised etapid toimuvad Poolas, Portugalis ja Ungaris.

Just Prantsusmaal ja Itaalias treeninglaagri lõpetanud sportlane lisas: „Ilmastik ja temperatuur on meid seekord kindlasti üllatunud. Ootasime tunduvalt rohkem sooja, kuid nüüd treeninglaagris ja hooajaeelsel testimisel saime võistlusmasinad vastavalt olukorrale paika. Hetkel on eesmärgiks kindlasti tiitel ja hea meel on tõdeda, et sellel hooajal nii palju uusi ning ägedaid toetajaid on meie teekonnaga liitunud!”

2021. aastal esimese eestlasena täiskasvanute MM-il GP1 kategoorias etapi võitnud Jasmiin ja tema võistlustiim on teinud suuri ettevalmistusi, et sel aastal meistritiitlid mõlemas rahvusvahelisest sarjas, nii EM-il kui ka MM-il kinnitada.

2022 hooaeg algas küll juba jaanuarikuus maailmakarikasarja võiduga Tais, kus sõideti 2021 aasta MK sarja viimane etapp, kuid uue hooaja maksimaalseks ettevalmistuseks osaletakse selle nädalavahetusel treeninglaagris Hispaanias. Peale seda on siht EM-il Itaalias, kus võisteldakse Ski Ladies GP1 kategoorias rajasõidus, ja maikuus toimuval MM esimesel etapil Hispaanias, kus lisaks rajasõidule võetakse mõõtu ka slaalomsõidus.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid