"Iga mängija võib vaadata peeglisse ja olla uhke enda üle, üheskoos me tegime klubi ajalugu," sõnas Diana Klavan. "Poolfinaalseerias tegi naiskond uskumatu töö ja võitsime 3:1 Eräviikingit. Ja siis algas meie TPS meistrite muinasjutt. Kõik finaalmängud olid väga pingelised ja naiskond tegi meeletut kaitsetööd valitseva meistri vastu. TPS läks finaalseeriat 2:0 juhtima, aga siis tuli mängu PSS-i kogemus, kes läksid omakorda 3:2 ette."

"Kuues finaalmäng näitas, kui tugev ja ühtne me oleme võistkonnana ja uskusime mängu lõpuni, et oleme võimelised välja tulema raskest olukorrast," jätkas Klavan. "PSS juhtis mängu ja meie tegime imelise tagasituleku ning võitsime mängu lisaajal. Seitsmendaks mänguks meie naiskonnal ei olnud pingeid peal, sest me olime oma eesmärgi saavutanud ja me läksime nautima saalihoki mängimist. Mis veelgi magusam, me võitsime selle mängu ja tulime Soome meistriks. Me veel siiamaani ei suuda seda uskuda, et see kõik juhtus päriselt, aga me väärisime seda, sest selle nimel on tehtud tööd kogu hooaja jooksul. Nüüd tagasi mõeldes, need soo- ja trepijooksud tasusid ennast ära.“

Diana Klavan võttis ühtlasi vastu otsuse, et see hooaeg jäi talle Soomes viimaseks. "On olnud vaimselt raske, aga ka samas väga õpetlik kogemus. Ja saan olla uhke enda üle, sest ma võtan Soomest kaasa 2021-2022 meistri tiitli, 2018-2019 hooaja pronksi (Koovega) ja 2022 hõbemedali Soome karikavõistluselt," lõpetas värske Soome meister.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid