Tallinna Kalev võitis avaveerandi 22:18. Poolajaks juhtisid külalised 53:38, kusjuures veerandaja keskel olid kalevlased ees 53:30.

Kolmanda veerandiga tuli TalTech mängu tagasi, võites kolmanda vaatuse 36:16. Neli minutit enne normaalaja lõppu juhtis TalTech 89:82, aga Kalev tuli omakorda raskest seisust välja ja jõudis viigini 91:91. Järvelaineni tabavad vabavisked viisid Kalevi 11 sekundit enne lõppu ette 95:92. Brandon Childress jõudis aga veel kaugviske teele saata ja viigistas seisu 95:95 peale. Viimastel sekunditel oli veel Kalevil võimalus mäng normaalajal ära otsustada, aga Michael Buchanani kahene läks mööda.

Lisaaeg möödus punkt-punkti heitluses, napp eduseis oli pidevalt Kalevil. Lõpuks võtsidki külalised 108:104 võidu.

Michael Buchanani arvele jäi 28 punkti ja 12 lauapalli. Eric Schmalz toetas teda 22, Joonas Järvelainen 18, Ronald Mcghee 16 ja Eduards Hazners 11 silmaga.

TalTechi särgis paugutas Brandon Childress üleplatsimehena 32 punkti ja jagas kaheksa resultatiivset söötu. Indrek Kajupank kogus 20, Erik Keedus 15, Oliver Metsalu 13 ja Tanel Sokk 12 punkti.

Kolme võiduni peetava seeria teine mäng peetakse reedel.

Teistes veerandfinaalpaarides lähevad vastamisi KK Viimsi/Sportland ja Tartu Ülikool Maks & Moorits ning Pärnu Sadam ja AVIS UTILITAS Rapla. Nende seeriate esimesed kohtumised peetakse kolmapäeval. Kõik play-off seeriad mängitakse kolme võiduni.