Tänavuste Eesti meistrivõistluste hõbedanaisel oli küll kolmas-neljas asetus, kuid kõik neli soomlannade vastu peetud mängu õnnestus tal võita. Avaringis mängis Helis üle Ellen Virta 21:7, 21:11, veerandfinaalis langes Heini Ihalainen (asetus 5–8) 21:16, 21:15 ning poolfinaalis ka esimese asetusega Nella Siilasmaa 16:21, 21:15, 24:22 (kohtumine kestis 53 minutit).

Finaalis Petra Saarnivaara (asetus 5–8) vastu oli tasavägine vaid avageim, milles tartlanna jäi peale 22:20. Teise geimi võitis Pajuste juba kindlalt 21:12. Lisaks Pajustele ja kohalikele mängijatele lõi turniiril kaasa ka üks sulgpallur Indiast.

Naispaarismängus jõudsid Pajuste ja Siilasmaa veerandfinaali, kus tuli tunnistada soomlannade Noora Nokkala ja Heidi Puro paremust 21:19, 21:17. Selles mänguliigis võidutsesid esimese asetusega Nella Nyqvist ja Jenny Nyström.

Meeste üksikmängus pälvis esikoha esimese asetusega Joakim Oldorff. Finaalis alistas soomlane Indoneesiast pärit Ananda Galvani Daniswara 21:15, 21:8.