Liverpool lõi mõlemad väravad teisel poolajal. 62. minutil sahistas võrku Andrew Robertson, 85. minutil vormistas lõppseisu Divock Origi.

Liverpool hoiab võiduga üleval veel lootusi heidelda tiitli eest. Viis vooru enne hooaja lõppu juhib Manchester City Liverpooli ühe punktiga. Kui hooaja lõpuks peaksid kaks tippklubi lõpetama samade punktide peal, saab määravaks väravatevahe. Liverpoolil on see hetkel +63, Cityl +59.

Everton võitleb aga püsimajäämise nimel. Liverpooli sinine klubi asub 29 silmaga 18. real.

Kolmanda koha eest heitlev Londoni Chelsea alistas kodus 1:0 linnarivaali West Ham Unitedi. 90. minutil lõi võiduvärava Christian Pulisic. West Ham lõpetas kohtumise ka arvulises vähemuses, sest 86. minutil kukutas Craig Dawson trahvikastis Romelu Lukaku. Jorginho ei suutnud aga penaltit realiseerida, kuid veidi hiljem kindlustas Pulisic siiski võõrustajatele võidu.

Chelsea hoiab 65 punktiga kolmandat kohta. West Ham asub 52 silmaga seitsmendal real.