Towers võitis avaveerandi 24:13, poolajaks sulas vahe kolme punkti peale (41:38). Kolmanda veerandaja lõpuks juhtis Bayern 67:66, aga Hamburg suutis viimase kümne minutiga siiski paremuse maksma panna. Veel 2.41 enne normaalaja lõppu oli seis viigis 78:78, mille järel tegi Hamburg 8:2 spurdi ning enam edu käest ei andnud.

Algviisikusse kuulunud Kotsar viskas 18 punkti (vabavisked 4/4, kahesed 7/11), võttis kümme lauapalli, jagas kuus resultatiivset söötu ja tegi kolm pallikaotust. Võistkonna resultatiivseim oli Caleb Homesley 22 punktiga.

Bayerni mängumees Deshaun Thomas viskas üleplatsimehena 28 punkti. Augustine Rubit viskas 15 silma.

Hamburg on kogunud 18 võitu ja 13 kaotust, mis annab seitsmenda koha. Bayern (22-8) asub kolmandal positsioonil. Põhiturniiri lõpuni on Towersil jäänud veel kolm vooru. Veerandfinaali pääsevad kaheksa paremat.

Towersi jaoks lõppes eurohooaeg kolmapäeval, kui EuroCupi kaheksandikfinaalis kaotati Valenciale 80:98. Bayern jätkab Euroliigas aga võitlemist Final Fouri koha nimel. Bayern heitleb veerandfinaalis Barcelonaga, kolme võiduni peetav seeria on viigis 1:1.