Flora läks kohtumist juhtima 9. minutil, kui võrku sahistas Daniil Kuraksin. Resultatiivse söödu sai kirja Rauno Alliku. 34. minutil kasvatas Flora eduseisu Sergei Zenjov, eeltöö tegi Konstantin Vassiljev.

Teisel poolajal enam väravaid ei nähtud. Levadia valdas küll rohkem palli, aga ka teisel poolajal olid ohtlikumad olukorrad Floral. Jürgen Henni hoolealused siiski rohkem väravaid ei löönud, mis tähendas, et kohtumine lõppes 2:0 seisul.

Flora on võitnud kõik senised üheksa kohtumist. Levadia sai seitsme võidu ja ühe viigi kõrvale esimese kaotuse. Floral on esimese mänguderingi järel koos 27 punkti. Levadia hoiab 22 silmaga teist kohta. Nõmme Kalju jääb Florast seitsme ja Paide Linnameeskond 12 punkti kaugusele.