Üldarvestuses võitsid Andreas Baum ja Joosep Karlson, klassis C2MEN, ajaga 07:24:19, mis on ühtlasi ka Võhandu ajaloo parim tulemus. Esmakordselt võideti maraton kanuu klassis. Naiste arvestuses võitsid Anette Baum ja Linda Tetsmann, klassis K2WOM, ajaga 08:09:19 ning saavutasid üldarvestuses väga kõrge viienda koha.

Varasemalt Võhandu maratoni kaks korda võitnud paatkond, Andres Kaju ja Indrek Kermon, otsustasid Võhandu maratoni läbida nii vastuvoolu kui ka allavoolu. Mehed startisid reedel Võõpsust ja läbisid Võhandu maratoni distantsi täies pikkuses vastuvoolu, ajaga 13:42 ning juba laupäeva startisid taas nüüd juba maratoni põhidistantsil Võrust Võõpus, kus saavutasid kõrge kaheksanda koha, ajaga 08:20:08, mis teeb meeste kogu ajaks 22 tundi ja 2 minutit. Sellega võib lugeda, et Võhandu maraton sai endale väikese venna - Võhandu Ultra 200.