Saaremaal toimunud kohtumine sai äärmiselt tulise alguse ning kõik kolm väravat löödi ära juba esimese 17. minutiga.

Võõrustajad asusid esmalt Sten Reinkorti 11. minuti kauglöögist mängu kiirelt 1:0 juhtima, aga kõigest kaks minutit hiljem viigistas Kristofer Piht seisu. Sellega asi siiski veel ei piirdunud, sest lõppseisu vormistas Reinkort juba 17. minutil, kui sai kirja ka oma teise tabamuse.

Kuigi teine poolaeg kulges Paide taktikepi all, siis ühtegi liiga ohtliku võimalust neil tekitada ei õnnestunud ning Kuressaarest tuli lahkuda tühjade pihkudega.

Päeva viimases kohtumises alistas Nõmme Kalju kodumängus Narva Transi 3:0.

Vladimir Avilov viis kodumeeskonna juba teisel minutil juhtima, kui realiseeris oskuslikult Henri Järvelaidi tsenderduse. Teise ja kolmanda värava sai Kalju kirja alles päris kohtumise lõpufaasis, mil skoori tegid Maksim Gussev ja Kaspar Paur.

Kalju hoiab seega tabelis üheksa vooru järel 20 punktiga kolmandat kohta. Paide kaotab neile viie ja Trans kaheksa punktiga. Hooaja kolmanda võidu teeninud Kuressaare on seitsmes.