Finaali alustuseks kaotas Wipperfeldi meespaar Mark Lamsfuß ja Marvin Seidel hollandlasele Ruben Jillele ja taanlasele Frederik Søgaardile 11:13, 10:12, 7:11. Seejärel tulid väljakule Kuuba ja tema inglannast paarismängupartner Jenny Moore. Saarimaalaste naispaar Isabel Lohau ja Franziska Volkmann neile korraliku vastupanu korraldada ei suutnud ning Kuuba ja Moore viigistasid 11:6, 11:5, 11:4 võiduga seisu. Seejärel viisid šotlastest kaksikvennad Matthew ja Christopher Grimley Wipperfeldi 2:1 ette, alistades teises meespaarismängus Johannes Pistoriuse ja Michael Fuchsi 11:5, 9:11, 11:7, 11:6.

Esimene meeste üksikmäng tõi aga viiginumbrid taas tabloole, sest taanlane Mads Christophersen oli Wipperfeldi rootslasest Felix Burestedtist kindlalt parem 11:8, 11:5, 11:4. Seejärel viis Kristin Kuuba põhiturniiri võitja teist korda ette, alistades Indoneesias sündinud, kuid nüüd Saksamaad esindava Priskila Siahaya 11:6, 11:5, 13:11. Üldvõidu vormistasid segapaarismängus Mark Lamsfuß ja Jenny Moore, kes võitsid Ruben Jille ja Isabel Lohau 11:8, 11:3, 12:10. Teine meeste üksikmäng oli seega vaid formaalsus, sest bulgaarlase Daniel Nikolovi 11:6, 11:5, 9:11, 11:6 võit soomlase Iikka Heino üle enam midagi ei otsustanud. Seega 4:3 Wipperfeldile.

Kuuba pidas hooaja jooksul oma klubi eest 15 üksikmängu ning kaotas neist vaid kaks. 13 paarismängust tuli kaotust tunnistada vaid ühes. Eestlanna võiduprotsent kahe mänguliigi peale kokku oli seega 89,3.

Reedel lõi 1. BC Wipperfeld poolfinaalis SC Union 08 Lüdinghausenit 4:1. Kristin Kuuba käis väljakul vaid paarismängus koos Jenny Moore'iga. Yvonne Li ja Linda Efleri vastu mängiti kõik viis lühikest geimi ning võideti 6:11, 11:5, 15:14, 6:11, 11:6. Üksikmängu Li vastu Kuuba enam mängima ei pidanudki, sest üldvõiduks vajalik neljas matšivõit oli naiste üksikmängu ajaks juba saavutatud.

Tiitlikaitsja 1. BC Saarbrücken-Bischmisheim sai oma poolfinaalis 2:3 kaotusseisust lõpuks 4:3 võidu hooaja suurima üllataja SV Fun-Ball Dortelweili üle. Võitja otsustanud meeste üksikmängus alistas Daniel Nikolov hispaanlase Luis Enrique Penalveri 12:10, 14:12, 13:11.

Taani liigast kolmas koht

Kristin Kuuba andis endast parima ka Taani klubide sulgpalliliigas, kuid neljapäeval Brøndby Hallenis peetud Final Fouri poolfinaalis kaotas põhiturniiri teisena lõpetanud Skovshoved kolmandana nelja parema sekka jõudnud Højbjerg/Via Bilerile 2:5. Kuuba tegi oma töö taas korralikult, alistades pärast 13:21 kaotatud avageimi Line Kjærsfeldti teises geimis 21:19 ja kolmandas 21:18 ning viies tiitlikaitsja 2:1 juhtima. Sellega head uudised Skovshovedi jaoks kahjuks piirdusidki, sest järgmised neli kohtumist kaotati geimigi võitmata ning kahte viimast mängu enam vaja polnudki. Reedese kolmanda koha mängu ajal oli eestlanna juba Stuttgardis, kuid Skovshoved suutis pronksiheitluses siiski Værløse 5:4 alistada. Finaalis oli põhiturniiri parim Vendsyssel parem Højbjerg/Via Bilerist 5:2.