Seerias 0 : 2 ja 2 : 3 kaotusseisudest välja tulnud Savol oli täna kasutada koduväljaeelis, kuid VaLePa võttis 2722 pealtvaataja ees üsna selge võidu numbritega 3 : 0 (19, 23, 20).

Eelmises 3:2 võidumängus koguni 23 punkti kogunud Raadik sai seekord isiklikku kontosse 11 silma (efektiivsus -3; rünnak 30%; 2 blokki). Varem Tartu ja Järvamaa eest pallinud ameeriklane Michael Michelau kogus diagonaalründajana tegutsedes Savo resultatiivseimana 15 punkti, võitjate resultatiivseimad olid Matias Tihumäki (16; +11) ja Sakari Mäkinen (15; +12). VaLePa rünnakuid juhtis kohtumise algusest lõpuni 43-aastane sidemängija Mikko Esko.

Raadiku jaoks oli see kolmas medal Soome meistrivõistlustelt ja ühtlasi ka kõige kirkam. Aastatel 2017 ja 2018 sai ta kaela pronksmedali. Sel hooajal aitas Kristo Kollo Akaa Volley kolmandaks.

Robert Täht ja Belchatowi PGE Skra alustasid Poola kõrgliigas poolfinaalseeriat Jastrzębski Węgieli vastu võõrsil võitlusliku 0:3 kaotusega. Geimid kaotati 14:25, 28:30, 24:26. Täht sai väljakule kolmandas geimisja tõi 2 punkti. Teises poolfinaalis pidi Gheorghe Cretu juhendatav Zaksa tunnistama Aluroni 3:1 üleolekut.

Eesti esiliigas selgus võitja. Viljandi alistas teistkordselt BMF/Rakvere Võrkpalliklubi 3:0 (21, 21, 23) ja võitis seeria 2:0. Kui avamängu Viljandis jälgis kohapeal koguni 435 inimest, siis täna oli Rahu halli mahutatud 140 inimest.

Pronksiseerias võitis AB Premium/Rae vald Võrus 170 vaataja meelehärmiks kohaliku meeskonna 3:2 ja seeria 2:0.