Monaco tegi teisel veerandil lausa 20:0 vahespurdi ja sai poolajavileks eduseisu 40:28. Seda vahet kodumeeskond enam tagasi mängida ei suutnudki.

Mike James tõi oma 23 punktist 21 teisel poolajal. Danilo Andjusic lisas võitjate kontosse 19 ja Dwayne Bacon 17 silma. Sasha Vezenkov oli Olympiakose resultatiivseim 14 silmaga.

"Teadsime avaminutist peale, mida me tahame. Kaitsesime palju paremini [kui avamängus], mis andis kiiresse jooksmiseks võimalusi. Suure skooriga mängud sobivad meile märksa enam," kommenteeris Monaco peatreener Saša Obradović.

Kolme võiduni peetava seeria kaks järgmist mängu on uuel nädalal Prantsusmaal.

Madridi Real sai teise võidu, kui mängis kodus üles Tel Avivi Maccabi 95:66. Vincent Poirier kogus 16 punkti, 10 lauapalli, kaks resultatiivset söötu, kaks vaheltlõiget ja kaks kulpi. Mängust eksis ta vaid ühel viskel. Sergio Llull tabas viis kolmest ja tõi 17 punkti.