Arsenal läks kohtumist juhtima 13. minutil, kui võrku sahistas Eddie Nketiah. Kõigest neli minutit hiljem viigistas Timo Werner seisu. 27. minutil pääsesid külalised Emile Smith Rowe'i väravast taas ette, kuid Chelsea suutis jällegi kiirelt viigistada - 32. minutil oli täpne Cesar Azpilicueta.

Teisel poolajal pani Arsenal siiski paremuse maksma. 57. minutil lõi teis värava Nketiah, mängu teisel lisaminutil vormistas penaltist 4:2 lõppseisu Bukayo Saka.

Olulise võidu teenis FC Liverpooliga tiitli eest heitlev Manchester City, alistades kodus 3:0 Brightoni. Cityle kindlustasid võidu Riyad Mahrezi, Phil Fodeni ja Bernardo Silva tabamused.

City juhib kuus vooru enne lõppu Liverpooli ühe punktiga, olles kogunud 77 silma. Ühe mängu vähem pidanud Chelsea hoiab kinni kolmandast kohast (62 p), edestades viie punktiga Tottenham Hotspuri ja Arsenali.