Kohtumise järel oli Unitedi peatreener Ralf Rangnick oma hoolealuste suhtes ülimalt kriitiline. Sakslase sõnul on Liverpool oma arengus neist kuus aastat ees.

„See on piinlik, mäng valmistas pettumuse ning oli isegi tõenäoliselt piinlik,” teatas Rangnick BBC Match of the Day vahendusel. „Peame olukorrale ausalt otsa vaatama ning tunnistama, et Liverpool on meist kuue aasta jagu ees.”

Rangnick on Unitedis ametis ajutise peatreenerina ning tulevaks hooajaks jääb ta tiimi juurde konsultandina edasi. Uueks juhendajaks on ilmselt saamas Amsterdami Ajaxi praegune loots Erik ten Hag. Väidetavalt sõlmib ta klubiga nelja aasta pikkuse lepingu.

Rangnicku sõnul ootab neid suvise üleminekuakna jooksul ees tõsine tööperiood. „Peame meeskonna uuesti üles ehitama. Meeskonnaga liitub kuus, seitse või isegi kuni kümme uut mängijat,” teatas sakslane. „Liverpoolil on võrreldes meiega paremad mängijad ja see avaldas tulemusele suurt mõju.”

Kindlasti on suvel Unitedist lahkumas Nemanja Matic. Ilmselt ei ole võistkonnas tulevikku ka Juan Matal ja Edinson Cavanil. Vabaagendina lahkub tõenäoliselt tiimiist ka Paul Pogba. Leping saab läbi ka Jesse Lingardil.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid