Viimsi kaotas esimese veerandi 19:28 ja poolaja lõpuks oldu taga 39:46. Teine poolaeg kuulus aga kindlalt võõrustajatele. Kolmanda veerandi võitis Viimsi 24:12 ja neljanda 14:4.

Viimsi resultatiivseim oli 15 punktiga Tyler Roberson, 14 punkti jäi nii Jörgen Rikbergi kui ka Rain Veidemani arvele. TalTechi vedas 21 punktiga Oliver Metsalu.

Mäng täispikkuses:

Rain Veidemani intervjuu:

TalTech/Optibet lõpetas põhiturniiri teise kohaga. Neile jäi kirja 22 võitu ja 11 kaotust.

Viimsi/Sportland hoiab samal ajal 20 võidu ja 12 kaotusega kolmandat kohta. Neljandal kohal oleval Pärnu Sadamal on 19 võitu ja 12 kaotust. Pärnul on põhihooaja lõpuni veel kaks kohtumist, Viimsil üks. Omavahelises matšides on peal Viimsi ja võrdsete võitude puhul oleks eelis neil.