Liverpool läks kohtumist juhtima juba viiendal minutil, kui võrku sahistas Luis Diaz. 22. minutil suurendas eduseisu Mohamed Salah. Kuigi avapoolag kuulus täielikult võõrustajatele (pallivaldamine 76% - 24%; pealelöögid 9:0), Liverpool rohkem väravaid ei löönud.

Teise poolaja alguses oli mängupilt juba võrdsem, kuid lõpuks võttis Liverpool ikkagi ülikindla võidu. 68. minutil sahistas võrku Sadio Mane, Salah vormistas 85. minutil lõppseisu.

Ronaldo perele avaldati toetust

Anfieldi staadionil viibinud Liverpooli ja Unitedi toetajad avaldasid minutilise aplausiga toetust Unitedi ründajale Cristiano Ronaldole, kes leinab esmaspäeval surnud pisipoega. Toetusaktsioon peeti seitsmendal minutil. Nimelt on just seitse portugallase mängunumber. Ronaldo koosseisu mõistagi ei kuulunud.

Liverpool kerkis vähemalt ajutiselt Premier League'i liidriks. Liverpool on kogunud 76 punkti, kolmapäeval Brightoniga heitleval Manchester Cityl on koos 74 silma. United jätkab 54 punktiga kuuendal positsioonil.