„Meil on hea meel, et saame jalgpalliliiduga panustada laiemalt laste ja noorte liikumisharjumuste kujundamisesse. Õues koos eakaaslastega hoovimängude mängimine ja jooksmine tagab lastele tugeva füüsilise kui ka vaimse tervise, pakkudes neile igapäevast rõõmu ja hea südametervise pikkadeks aastateks,” ütles Eesti jalgpalli liidu peasekretär Anne Rei.

Tervisekassa kannustab koostöös Eesti jalgpalli liidu ja Tartu ülikooli liikumislaboriga perekondi, koole ning huvikoole mängima erinevaid hoovimänge. Kõigil soovijatel on võimalik kampaaniast aktiivselt osa võtta – tervisekassa kutsub üles filmima lühikest videot hoovimängu mängimisest ja kogub jäädvustused kampaania kodulehele teistele inspiratsiooniks. Nii tekib põnev ülevaade erinevate paikade ja mängude tavadest, mis ühendab naabruskondi, klassikaaslasi ning sõpru.

Osalemiseks tuleb leida hoovimänguhuvilised lapsed ja filmida nendega kuni kolmeminutiline video hoovimängu mängimisest. Juurde tuleb lisada kirjeldus mängu nimega ning kellega koos mängu mängisite (klubi/kooli nimi, huvikooli nimi vms). Laadi video üles YouTube’i kanalile või Vimeo keskkonda ning saada video link aadressile: hoovilapsed@tervisekassa.ee. Videoid oodatakse 29. aprillini. Lisainfot leiab aadressilt www.liigun.ee.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid